P260P-S2BS3CA10K
Productnummer DigiKey
P260P-S2BS3CA10K-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
P260P-S2BS3CA10K
Beschrijving
POT 10K OHM 1/4W PLASTIC LOG
Gedetailleerde beschrijving
10k Ohm 2 posities Logaritmisch Paneelmontage Potentiometer Geen 1.0 Draai Geleidend plastic 0,25W, 1/4W PC-pennen
Weerstand (ohm)
10k
Lengte actuator
0,787" (20,00mm)
Tolerantie
±10%
Diameter actuator
0,250" (6,35mm)
Vermogen (watt)
0,25W, 1/4W
Grootte - behuizing
Vierkant - 0,500" x 0,500" oppervlak x 0,500" H (12,70mm x 12,70mm x 12,70mm)