P260T-D1BS3CA100K
Productnummer DigiKey
987-1334-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
P260T-D1BS3CA100K
Beschrijving
POT 100K OHM 1/4W PLASTIC LOG
Standaard levertijd fabrikant
34 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100k Ohm 1 posities Logaritmisch Paneelmontage Potentiometer Geen 1.0 Draai Geleidend plastic 0,25W, 1/4W PC-pennen
Categorie
Aantal groepen
1
Fabrikant
TT Electronics/BI
Type aanpassing
Instelling bovenkant
Serie
Rotatie
295°
Verpakking
Tray
Resistief materiaal
Geleidend plastic
Status onderdeel
Actief
Stijl aansluiting
PC-pennen
Weerstand (ohm)
100k
Type actuator
Gesleufd
Tolerantie
±10%
Lengte actuator
0,787" (20,00mm)
Vermogen (watt)
0,25W, 1/4W
Diameter actuator
0,250" (6,35mm)
Ingebouwde schakelaar
Geen
Busschroefdraad
3/8-32
Aantal omwentelingen
1.0
Type montage
Paneelmontage
Functies
Afgedicht
Grootte - behuizing
Vierkant - 0,500" x 0,500" oppervlak (12,70mm x 12,70mm)