OPB100-EZ
Productnummer DigiKey
365-1626-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
OPB100-EZ
Beschrijving
SENSOR OPT SLOT PHOTOTRANS MODUL
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Optische sensors Doorgaande bundel 12" (304,8mm) Fototransistor Module, voorbedraad
Categorie
Stroom - collector (Ic) (max.)
50 mA
Fabrikant
TT Electronics/Optek Technology
Spanning - collector-emitter doorslag (max.)
30 V
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Klikbaar
Detectie-afstand
12" (304,8mm)
Verpakking / doos
Module, voorbedraad
Detectiemethode
Doorgaande bundel
Type
Onversterkt
Uitvoerconfiguratie
Fototransistor
Basisproductnummer
Stroom - DC doorlaat (If) (max.)
100 mA