SARA-R422M10S-01B
Productnummer DigiKey
672-SARA-R422M10S-01BTR-ND - Tape & Reel (TR)
672-SARA-R422M10S-01BCT-ND - Cut Tape (CT)
672-SARA-R422M10S-01BDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SARA-R422M10S-01B
Beschrijving
RF TXRX MOD CELL NAV SMD
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Cellulair, navigatie GNSS, LTE RF-transceivermodulen 700MHz, 800MHz, 850MHz, 900MHz, 1,7GHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz Antenne niet inbegrepen Opbouwmontage
Categorie
Vermogen - uitgang
33dBm
Fabr.
Gevoeligheid
-116,5dBm
Serie
Seriële interfaces
UART, USB
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type antenne
Antenne niet inbegrepen
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding
3V ~ 4,5V
RF familie/standaard
Cellulair, navigatie
Stroom - inkomend
65mA ~ 350mA
Protocol
Stroom - uitgaand
800mA ~ 1,9A
Modulatie
8PSK, GMSK, QPSK
Type montage
Opbouwmontage
Frequentie
700MHz, 800MHz, 850MHz, 900MHz, 1,7GHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C