CG3-280U/12
Productnummer DigiKey
V2073-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CG3-280U/12
Beschrijving
CARD GUIDE 280MM 12PCS
Standaard levertijd fabrikant
2 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Polycarbonaat, klikbevestiging, 11,024" (280,00mm) Kaarten 0,062 ~ 0,090" (1,57 ~ 2,29mm)
Fabrikant
Vector Electronics
Type accessoire
Polycarbonaat, klikbevestiging, 11,024" (280,00mm)
Serie
Voor gebruik met/gerelateerde producten
Kaarten 0,062 ~ 0,090" (1,57 ~ 2,29mm)