SL0310001
Productnummer DigiKey
570-SL0310001-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SL0310001
Beschrijving
ICL 10 OHM 20% 1A 3MM
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Inschakelstroombegrenzers 10 Ohms ±20% 1 A 0,118" (3,00mm)
Categorie
Tolerantie
±20%
Fabrikant
Vishay Ametherm
Stroom - max. stabiele toestand
1 A
Serie
R bij stroom
800 mOhms
Verpakking
Bulk
Diameter
0,118" (3,00mm)
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,098" (2,50mm)
R bij 25 °C
10 Ohms