SL1510006
Productnummer DigiKey
570-SL1510006-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SL1510006
Beschrijving
ICL 10 OHM 20% 6A 16MM
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Inschakelstroombegrenzers 10 Ohms ±20% 6 A 0,630" (16,00mm)
Categorie
Tolerantie
±20%
Fabrikant
Vishay Ametherm
Stroom - max. stabiele toestand
6 A
Serie
R bij stroom
150 mOhms
Verpakking
Bulk
Diameter
0,630" (16,00mm)
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,307" (7,80mm)
R bij 25 °C
10 Ohms