SL3210015B
Productnummer DigiKey
570-SL3210015B-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SL3210015B
Beschrijving
ICL 10 OHM 20% 15A 31MM
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Inschakelstroombegrenzers 10 Ohms ±20% 15 A 1,220" (31,00mm)
Categorie
Tolerantie
±20%
Fabrikant
Vishay Ametherm
Stroom - max. stabiele toestand
15 A
Serie
R bij stroom
50 mOhms
Verpakking
Bulk
Diameter
1,220" (31,00mm)
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,374" (9,50mm)
R bij 25 °C
10 Ohms