CRCW060320K0FKEC
Productnummer DigiKey
541-2993-2-ND - Tape & Reel (TR)
541-2993-1-ND - Cut Tape (CT)
541-2993-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CRCW060320K0FKEC
Beschrijving
RES SMD 20K OHM 1% 1/8W 0603
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
20 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipweerstand 0603 (1608 metrisch) Automotive AEC-Q200 Dikkefilm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CRCW060320K0FKEC Modellen
Categorie
Functies
Automotive AEC-Q200
Fabr.
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Apparaatpakket leverancier
Weerstand
Grootte / afmetingen
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,020" (0,50mm)