RER60F2000RC02
Productnummer DigiKey
541-RER60F2000RC02-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RER60F2000RC02
Beschrijving
RES CHAS MNT 200 OHM 1% 5W
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
200 Ohms ±1% 5W Draadgewonden Weerstanden chassismontage
Categorie
Functies
Niet-inductief
Fabr.
Coating, type behuizing
Aluminium
Serie
Montagekenmerk
Flenzen
Verpakking
Bulk
Grootte / afmetingen
0,600" L x 0,646" B (15,24mm x 16,41mm)
Status onderdeel
Actief
Hoogte - geplaatst (max.)
0,335" (8,51mm)
Weerstand
200 Ohms
Stijl geleider
Soldeerschoenen
Tolerantie
±1%
Verpakking / doos
Axiaal, doos
Vermogen (watt)
5W
Storingspercentage
R (0,01%)
Samenstelling
Draadgewonden
Soort
Temperatuurcoëfficiënt
±20ppm/°C
Kwalificatie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C