TFPT1206L1002FM
Productnummer DigiKey
541-3533-2-ND - Tape & Reel (TR)
541-3533-1-ND - Cut Tape (CT)
541-3533-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TFPT1206L1002FM
Beschrijving
SENSOR PTC 10KOHM 1% 1206
Standaard levertijd fabrikant
39 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PTC-thermistors 10 kOhms 1206 (3216 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TFPT1206L1002FM Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Weerstandtolerantie
±1%
Fabrikant
Vishay Dale
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Vermogen - max.
125 mW
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
1206 (3216 metrisch)
Weerstand bij 25 °C
10 kOhms