SMBJ48CA-E3/52
Productnummer DigiKey
SMBJ48CA-E3/52GITR-ND - Tape & Reel (TR)
SMBJ48CA-E3/52GICT-ND - Cut Tape (CT)
SMBJ48CA-E3/52GIDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMBJ48CA-E3/52
Beschrijving
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AA
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
77,4V Klem 7,8A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AA (SMBJ)
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
7,8A
Fabr.
Vermogen - piek puls
600W
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning - sper doorslag (typ.)
48V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - doorslag (min.)
53,3V
Basisproductnummer
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
77,4V