V20PWL63-M3/I
Productnummer DigiKey
112-V20PWL63-M3/ITR-ND - Tape & Reel (TR)
112-V20PWL63-M3/ICT-ND - Cut Tape (CT)
112-V20PWL63-M3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
V20PWL63-M3/I
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 60V 20A SLIMDPAK
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 60 V 20A Opbouwmontage SlimDPAK
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
500 µA @ 60 V
Fabr.
Capaciteit bij Vr, F
3,2pF @ 4V, 1MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Soort
Automotive
Status onderdeel
Actief
Kwalificatie
AEC-Q101
Technologie
Type montage
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
60 V
Verpakking / doos
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
20A
Apparaatpakket leverancier
SlimDPAK
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
620 mV @ 20 A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-40°C ~ 150°C
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)