T51D106M035C0120
Productnummer DigiKey
3581-T51D106M035C0120TR-ND - Tape & Reel (TR)
3581-T51D106M035C0120CT-ND - Cut Tape (CT)
3581-T51D106M035C0120DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
T51D106M035C0120
Beschrijving
CAP TANT POLY 10UF 35V 2917
Gedetailleerde beschrijving
10 µF Gegoten Tantaal - Polymeercondensators 35 V 2917 (7343 metrisch) 120mOhm @ 100kHz
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
T51D106M035C0120 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 125°C
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Capaciteit
10 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,122" (3,10mm)
Tolerantie
±20%
Spanning - nominaal
35 V
ESR (equivalente serieweerstand)
120mOhm @ 100kHz