T51D156M025C0100 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | T51D156M025C0100 |
Beschrijving | CAP TANT POLY 15UF 25V 2917 |
Standaard levertijd fabrikant | 53 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 15 µF Gegoten Tantaal - Polymeercondensators 25 V 2917 (7343 metrisch) 100mOhm @ 100kHz |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Fabrikant Vishay Polytech | Levensduur bij temp. 2000 uur @ 125°C |
Serie | Type montage Opbouwmontage |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Verpakking / doos 2917 (7343 metrisch) |
Status onderdeel Actief | Grootte / afmetingen 0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm) |
Capaciteit 15 µF | Hoogte - geplaatst (max.) 0,122" (3,10mm) |
Tolerantie ±20% | Code grootte fabrikant D |
Spanning - nominaal 25 V | Klasse AEC-Q200 |
Type Gegoten | Functies Automotive |
ESR (equivalente serieweerstand) 100mOhm @ 100kHz | Basisproductnummer |