T51D336M020C0100
Productnummer DigiKey
3581-T51D336M020C0100TR-ND - Tape & Reel (TR)
3581-T51D336M020C0100CT-ND - Cut Tape (CT)
3581-T51D336M020C0100DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
T51D336M020C0100
Beschrijving
CAP TANT POLY 33UF 20V 2917
Gedetailleerde beschrijving
33 µF Gegoten Tantaal - Polymeercondensators 20 V 2917 (7343 metrisch) 100mOhm @ 100kHz
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 125°C
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Capaciteit
33 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,122" (3,10mm)
Tolerantie
±20%
Spanning - nominaal
20 V
ESR (equivalente serieweerstand)
100mOhm @ 100kHz