T54EE226M063ESA100 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | T54EE226M063ESA100 |
Beschrijving | CAP TANT POLY 22UF 63V 2917 |
Standaard levertijd fabrikant | 43 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 22 µF Gegoten Tantaal - Polymeercondensators 63 V 2917 (7343 metrisch) 100mOhm @ 100kHz |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | T54EE226M063ESA100 Modellen |
Categorie | ESR (equivalente serieweerstand) 100mOhm @ 100kHz |
Fabrikant Vishay | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Serie | Type montage Opbouwmontage |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Verpakking / doos 2917 (7343 metrisch) |
Status onderdeel Actief | Grootte / afmetingen 0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm) |
Capaciteit 22 µF | Hoogte - geplaatst (max.) 0,169" (4,30mm) |
Tolerantie ±20% | Code grootte fabrikant EE |
Spanning - nominaal 63 V | Klasse COTS |