T54EE337M016ESA025
Productnummer DigiKey
718-2563-2-ND - Tape & Reel (TR)
718-2563-1-ND - Cut Tape (CT)
718-2563-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
T54EE337M016ESA025
Beschrijving
CAP TANT POLY 330UF 16V 2917
Standaard levertijd fabrikant
43 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
330 µF Gegoten Tantaal - Polymeercondensators 16 V 2917 (7343 metrisch) 25mOhm @ 100kHz
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
T54EE337M016ESA025 Modellen
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
25mOhm @ 100kHz
Fabrikant
Vishay
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
2917 (7343 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Capaciteit
330 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,169" (4,30mm)
Tolerantie
±20%
Code grootte fabrikant
EE
Spanning - nominaal
16 V