T55D475M063C0100
Productnummer DigiKey
3581-T55D475M063C0100TR-ND - Tape & Reel (TR)
3581-T55D475M063C0100CT-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
T55D475M063C0100
Beschrijving
CAP TANT POLY 4.7UF 63V 2917
Standaard levertijd fabrikant
53 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4.7 µF Gegoten Tantaal - Polymeercondensators 63 V 2917 (7343 metrisch) 100mOhm @ 100kHz
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
100mOhm @ 100kHz
Fabrikant
Vishay Polytech
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Verpakking / doos
2917 (7343 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Capaciteit
4.7 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,122" (3,10mm)
Tolerantie
±20%
Code grootte fabrikant
D
Spanning - nominaal
63 V