M61P105KT20T607
Productnummer DigiKey
716-M61P105KT20T607-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
M61P105KT20T607
Beschrijving
61 P 1M 10% T607 TU50 E3
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 MOhms 0,5W, 1/2W PC-pennen Through-hole Trimmer-potentiometer Cermet 1.0 Draai Instelling bovenkant
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Fabrikant
Vishay Sfernice
Aantal omwentelingen
1.0
Serie
Type aanpassing
Instelling bovenkant
Verpakking
Buis
Resistief materiaal
Cermet
Status onderdeel
Actief
Type montage
Through-hole
Weerstand
1 MOhms
Stijl aansluiting
PC-pennen
Vermogen (watt)
0,5W, 1/2W
Grootte / afmetingen
Vierkant - 0,375" x 0,375" oppervlak (9,53mm x 9,53mm)
Tolerantie
±10%