TS7Y204KR32
Productnummer DigiKey
716-TS7Y204KR32-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TS7Y204KR32
Beschrijving
TS7 Y 200K 10% TR E3
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
200 kOhms 0,45W Gullwing Opbouwmontage Trimmer-potentiometer Cermet 1.0 Draai Instelling bovenkant
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Fabrikant
Vishay Sfernice
Aantal omwentelingen
1.0
Serie
Type aanpassing
Instelling bovenkant
Verpakking
Bulk
Resistief materiaal
Cermet
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Weerstand
200 kOhms
Stijl aansluiting
Gullwing
Vermogen (watt)
0,45W
Grootte / afmetingen
Rechthoekig - 0,277" x 0,264" oppervlak (7,04mm x 6,70mm)
Tolerantie
±10%