IRFIB6N60APBF
Productnummer DigiKey
IRFIB6N60APBF-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IRFIB6N60APBF
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 5.5A TO220-3
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 600 V 5,5 A (Tc) 60W (Tc) Through-hole TO-220-3
EDA/CAD-modellen
IRFIB6N60APBF Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
49 nC @ 10 V
Verpakking
Buis
Vgs (max.)
±30V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1400 pF @ 25 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
60W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Type montage
Through-hole
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
TO-220-3
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
750mOhm @ 3,3A, 10V