AC03000003309JACCS
Productnummer DigiKey
749-2046-1-ND - Cut Tape (CT)
749-2046-3-ND - Tape & Box (TB)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AC03000003309JACCS
Beschrijving
RES 33 OHM 5% 3W AXIAL
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
33 Ohms ±5% 3W Through-hole weerstanden Axiaal Vlamvertragende coating, zekering, pulsbestendig, veiligheid Draadgewonden
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
AC03000003309JACCS Modellen
Categorie
Samenstelling
Fabr.
Functies
Vlamvertragende coating, zekering, pulsbestendig, veiligheid
Serie
Temperatuurcoëfficiënt
±200ppm/°C
Verpakking
Cut Tape (CT)
Tape & Box (TB)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 200°C
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Weerstand
Apparaatpakket leverancier
Axiaal
Tolerantie
Grootte / afmetingen
0,236" dia x 0,512" L (6,00mm x 13,00mm)