AC04000003307JAC00
Productnummer DigiKey
749-AC04000003307JAC00CT-ND - Cut Tape (CT)
749-AC04000003307JAC00TB-ND - Tape & Box (TB)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AC04000003307JAC00
Beschrijving
RES 0.33 OHM 4W 5% AXIAL
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
330 mOhms ±5% 4W Through-hole weerstanden Axiaal Vlamvertragende coating, pulsbestendig, veiligheid Draadgewonden
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
AC04000003307JAC00 Modellen
Functies
Vlamvertragende coating, pulsbestendig, veiligheid
Serie
Temperatuurcoëfficiënt
-10/ -80ppm/°C
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 275°C
Grootte / afmetingen
0,217" dia x 0,650" L (5,50mm x 16,50mm)