AC05000003601JAC00
Productnummer DigiKey
749-AC05000003601JAC00CT-ND - Cut Tape (CT)
749-AC05000003601JAC00TB-ND - Tape & Box (TB)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AC05000003601JAC00
Beschrijving
RES 3.6K OHM 5W 5% AXIAL
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
3.6 kOhms ±5% 5W Through-hole weerstanden Axiaal Vlamvertragende coating, pulsbestendig, veiligheid Draadgewonden
Functies
Vlamvertragende coating, pulsbestendig, veiligheid
Serie
Temperatuurcoëfficiënt
100/+180ppm/°C
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 275°C
Grootte / afmetingen
0,295" dia x 0,709" L (7,50mm x 18,00mm)