ACASA100022000P100
Productnummer DigiKey
ACASA-100/200-2TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACASA100022000P100
Beschrijving
RES ARRAY 4 RES MULT OHM 1206
Standaard levertijd fabrikant
38 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100, 200 Ohm ±0,5% 100mW Vermogen per element Isolated 4 Weerstandsnetwerken arrays±50ppm/°C 1206 (3216 metrisch), bol, aansluitklemmen lange zijde
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ACASA100022000P100 Modellen
Categorie
Aantal pennen
8
Fabrikant
Vishay
Vermogen per element
100mW
Serie
Temperatuurcoëfficiënt
±50ppm/°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Toepassingen
Spanningsverdeler (afgestemd op TCR)
Type circuit
Isolated
Type montage
Opbouwmontage
Weerstand (ohm)
Verpakking / doos
1206 (3216 metrisch), bol, aansluitklemmen lange zijde
Tolerantie
±0,5%
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,059" B (3,20mm x 1,50mm)
Aantal weerstanden
4
Hoogte - geplaatst (max.)
0,022" (0,55mm)