ACASA1001S1002P100
Productnummer DigiKey
749-1017-2-ND - Tape & Reel (TR)
749-1017-1-ND - Cut Tape (CT)
749-1017-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACASA1001S1002P100
Beschrijving
RES ARRAY 4 RES MULT OHM 1206
Standaard levertijd fabrikant
38 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1k, 10k Ohm ±0,1% 100mW Vermogen per element Isolated 4 Weerstandsnetwerken arrays±25ppm/°C 1206 (3216 metrisch), bol, aansluitklemmen lange zijde
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ACASA1001S1002P100 Modellen
Categorie
Weerstand-verhouding-afwijking
±15ppm/°C
Fabrikant
Vishay
Aantal pennen
8
Serie
Vermogen per element
100mW
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Temperatuurcoëfficiënt
±25ppm/°C
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Type circuit
Isolated
Toepassingen
Spanningsverdeler (afgestemd op TCR)
Weerstand (ohm)
1k, 10k
Type montage
Opbouwmontage
Tolerantie
±0,1%
Verpakking / doos
1206 (3216 metrisch), bol, aansluitklemmen lange zijde
Aantal weerstanden
4
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,059" B (3,20mm x 1,50mm)
Verhouding overeenkomst weerstand
±0,05%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,022" (0,55mm)