ACASA100321003P100
Productnummer DigiKey
ACASA-100K/100K-2TR-ND - Tape & Reel (TR)
ACASA-100K/100K-2CT-ND - Cut Tape (CT)
ACASA-100K/100K-2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACASA100321003P100
Beschrijving
RES ARRAY 4 RES 100K OHM 1206
Gedetailleerde beschrijving
100k Ohm ±0,5% 100mW Vermogen per element Isolated 4 Weerstandsnetwerken arrays±50ppm/°C 1206 (3216 metrisch), bol, aansluitklemmen lange zijde
EDA/CAD-modellen
ACASA100321003P100 Modellen
Vermogen per element
100mW
Serie
Temperatuurcoëfficiënt
±50ppm/°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Weerstand (ohm)
100k
Tolerantie
±0,5%
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,059" B (3,20mm x 1,50mm)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,022" (0,55mm)