ACASA1003U1003P1AT
Productnummer DigiKey
749-1776-2-ND - Tape & Reel (TR)
749-1776-1-ND - Cut Tape (CT)
749-1776-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACASA1003U1003P1AT
Beschrijving
ACAS 0612 100K U 100K AT P1
Gedetailleerde beschrijving
100k Ohm ±0,1% 125mW Vermogen per element Isolated 4 Weerstandsnetwerken arrays±10ppm/°C 1206 (3216 metrisch), bol, aansluitklemmen lange zijde
Vermogen per element
125mW
Serie
Temperatuurcoëfficiënt
±10ppm/°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Status onderdeel
Actief
Soort
Automotive
Type circuit
Isolated
Kwalificatie
AEC-Q200
Weerstand (ohm)
100k
Tolerantie
±0,1%
Verhouding overeenkomst weerstand
±0,05%
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,059" B (3,20mm x 1,50mm)
Weerstand-verhouding-afwijking
±5ppm/°C
Hoogte - geplaatst (max.)
0,022" (0,55mm)