ACASA1003U1003P1AT | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | ACASA1003U1003P1AT |
Beschrijving | ACAS 0612 100K U 100K AT P1 |
Standaard levertijd fabrikant | 38 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 100k Ohm ±0,1% 125mW Vermogen per element Isolated 4 Weerstandsnetwerken arrays±10ppm/°C 1206 (3216 metrisch), bol, aansluitklemmen lange zijde |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Aantal pennen 8 |
Fabrikant Vishay | Vermogen per element 125mW |
Serie | Temperatuurcoëfficiënt ±10ppm/°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 155°C |
Status onderdeel Actief | Soort Automotive |
Type circuit Isolated | Kwalificatie AEC-Q200 |
Weerstand (ohm) 100k | Toepassingen Spanningsverdeler (afgestemd op TCR) |
Tolerantie ±0,1% | Type montage Opbouwmontage |
Aantal weerstanden 4 | Verpakking / doos 1206 (3216 metrisch), bol, aansluitklemmen lange zijde |
Verhouding overeenkomst weerstand ±0,05% | Grootte / afmetingen 0,126" L x 0,059" B (3,20mm x 1,50mm) |
Weerstand-verhouding-afwijking ±5ppm/°C | Hoogte - geplaatst (max.) 0,022" (0,55mm) |