ACASA2001E2001P1AT
Productnummer DigiKey
ACASA-2.0K/2.0K-EATTR-ND - Tape & Reel (TR)
ACASA-2.0K/2.0K-EATCT-ND - Cut Tape (CT)
ACASA-2.0K/2.0K-EATDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACASA2001E2001P1AT
Beschrijving
RES ARRAY 4 RES 2K OHM 1206
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2k Ohm ±0,25% 125mW Vermogen per element Isolated 4 Weerstandsnetwerken arrays±25ppm/°C 1206 (3216 metrisch), bol, aansluitklemmen lange zijde
EDA/CAD-modellen
ACASA2001E2001P1AT Modellen
Vermogen per element
125mW
Serie
Temperatuurcoëfficiënt
±25ppm/°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Soort
Automotive
Type circuit
Isolated
Kwalificatie
AEC-Q200
Weerstand (ohm)
2k
Tolerantie
±0,25%
Verhouding overeenkomst weerstand
±0,05%
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,059" B (3,20mm x 1,50mm)
Weerstand-verhouding-afwijking
±7,5ppm/°C
Hoogte - geplaatst (max.)
0,022" (0,55mm)