ACASN1000S1000P1AT | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | ACASN1000S1000P1AT |
Beschrijving | RES ARRAY 2 RES 100 OHM 0606 |
Standaard levertijd fabrikant | 38 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 100 Ohm ±0,1% 125mW Vermogen per element Isolated 2 Weerstandsnetwerken arrays±25ppm/°C 0606, bol |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Vermogen per element 125mW |
Fabrikant Vishay | Temperatuurcoëfficiënt ±25ppm/°C |
Serie | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 155°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Soort Automotive |
Status onderdeel Actief | Kwalificatie AEC-Q200 |
Type circuit Isolated | Toepassingen Spanningsverdeler (afgestemd op TCR) |
Weerstand (ohm) 100 | Type montage Opbouwmontage |
Tolerantie ±0,1% | Verpakking / doos 0606, bol |
Aantal weerstanden 2 | Apparaatpakket leverancier 0606 |
Verhouding overeenkomst weerstand ±0,05% | Grootte / afmetingen 0,063" L x 0,059" B (1,60mm x 1,50mm) |
Weerstand-verhouding-afwijking ±15ppm/°C | Hoogte - geplaatst (max.) 0,022" (0,55mm) |