ACASN1000S1000P1AT
Productnummer DigiKey
749-1041-2-ND - Tape & Reel (TR)
749-1041-1-ND - Cut Tape (CT)
749-1041-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACASN1000S1000P1AT
Beschrijving
RES ARRAY 2 RES 100 OHM 0606
Standaard levertijd fabrikant
38 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 Ohm ±0,1% 125mW Vermogen per element Isolated 2 Weerstandsnetwerken arrays±25ppm/°C 0606, bol
Categorie
Vermogen per element
125mW
Fabrikant
Vishay
Temperatuurcoëfficiënt
±25ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Soort
Automotive
Status onderdeel
Actief
Kwalificatie
AEC-Q200
Type circuit
Isolated
Toepassingen
Spanningsverdeler (afgestemd op TCR)
Weerstand (ohm)
100
Type montage
Opbouwmontage
Tolerantie
±0,1%
Verpakking / doos
0606, bol
Aantal weerstanden
2
Apparaatpakket leverancier
0606
Verhouding overeenkomst weerstand
±0,05%
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,059" B (1,60mm x 1,50mm)
Weerstand-verhouding-afwijking
±15ppm/°C
Hoogte - geplaatst (max.)
0,022" (0,55mm)