ACASN5001S5001P1AT
Productnummer DigiKey
749-1052-2-ND - Tape & Reel (TR)
749-1052-1-ND - Cut Tape (CT)
749-1052-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACASN5001S5001P1AT
Beschrijving
RES ARRAY 2 RES 5K OHM 0606
Gedetailleerde beschrijving
5k Ohm ±0,1% 125mW Vermogen per element Isolated 2 Weerstandsnetwerken arrays±25ppm/°C 0606, bol
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ACASN5001S5001P1AT Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Vermogen per element
125mW
Temperatuurcoëfficiënt
±25ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Weerstand (ohm)
5k
Tolerantie
±0,1%
Verhouding overeenkomst weerstand
±0,05%
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,059" B (1,60mm x 1,50mm)
Weerstand-verhouding-afwijking
±15ppm/°C
Hoogte - geplaatst (max.)
0,022" (0,55mm)