MMA02040C2207FB300
Productnummer DigiKey
749-1080-2-ND - Tape & Reel (TR)
749-1080-1-ND - Cut Tape (CT)
749-1080-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MMA02040C2207FB300
Beschrijving
RES 0.22 OHM 1% 0.4W 0204
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
220 mOhms ±1% 0,4W, 2/5W Chipweerstand MELF, 0204 Anti-zwavel, Automotive AEC-Q200 Dunnefilm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MMA02040C2207FB300 Modellen
Categorie
Samenstelling
Fabr.
Functies
Anti-zwavel, Automotive AEC-Q200
Serie
Temperatuurcoëfficiënt
±50ppm/°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
MELF, 0204
Weerstand
Apparaatpakket leverancier
Tolerantie
Grootte / afmetingen
0,055" dia x 0,142" L (1,40mm x 3,60mm)