MMA02040C8207FB300
Productnummer DigiKey
749-1094-2-ND - Tape & Reel (TR)
749-1094-1-ND - Cut Tape (CT)
749-1094-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MMA02040C8207FB300
Beschrijving
RES 0.82 OHM 1% 0.4W 0204
Gedetailleerde beschrijving
820 mOhms ±1% 0,4W, 2/5W Chipweerstand MELF, 0204 Anti-zwavel, Automotive AEC-Q200 Dunnefilm
EDA/CAD-modellen
MMA02040C8207FB300 Modellen
Temperatuurcoëfficiënt
±50ppm/°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Grootte / afmetingen
0,055" dia x 0,142" L (1,40mm x 3,60mm)