MMB0207MC1004FB200
Productnummer DigiKey
MMB-1.0MCTR-ND - Tape & Reel (TR)
MMB-1.0MCCT-ND - Cut Tape (CT)
MMB-1.0MCDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MMB0207MC1004FB200
Beschrijving
RES SMD 1M OHM 1% 1W MELF
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 MOhms ±1% 1W Chipweerstand MELF, 0207 Hoogspanning Dunnefilm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MMB0207MC1004FB200 Modellen
Categorie
Samenstelling
Fabr.
Functies
Hoogspanning
Serie
Temperatuurcoëfficiënt
±50ppm/°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
MELF, 0207
Weerstand
Apparaatpakket leverancier
Tolerantie
Grootte / afmetingen
0,087" dia x 0,228" L (2,20mm x 5,80mm)