MMB0207MC1005FB200
Productnummer DigiKey
MMB-10MCTR-ND - Tape & Reel (TR)
MMB-10MCCT-ND - Cut Tape (CT)
MMB-10MCDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MMB0207MC1005FB200
Beschrijving
RES SMD 10M OHM 1% 1W MELF
Gedetailleerde beschrijving
10 MOhms ±1% 1W Chipweerstand MELF, 0207 Hoogspanning Dunnefilm
EDA/CAD-modellen
MMB0207MC1005FB200 Modellen
Temperatuurcoëfficiënt
±50ppm/°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Grootte / afmetingen
0,087" dia x 0,228" L (2,20mm x 5,80mm)