MMB0207MC3603FB200
Productnummer DigiKey
MMB-360KCTR-ND - Tape & Reel (TR)
MMB-360KCCT-ND - Cut Tape (CT)
MMB-360KCDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MMB0207MC3603FB200
Beschrijving
RES SMD 360K OHM 1% 1W MELF
Gedetailleerde beschrijving
360 kOhms ±1% 1W Chipweerstand MELF, 0207 Hoogspanning Dunnefilm
EDA/CAD-modellen
MMB0207MC3603FB200 Modellen
Temperatuurcoëfficiënt
±50ppm/°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Grootte / afmetingen
0,087" dia x 0,228" L (2,20mm x 5,80mm)