PAC500005601FAC000
PAC500005601FAC000
Productnummer DigiKey
749-PAC500005601FAC000CT-ND - Cut Tape (CT)
749-PAC500005601FAC000TB-ND - Tape & Box (TB)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PAC500005601FAC000
Beschrijving
RES 5.6K OHM 5W 1% AXIAL
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
5.6 kOhms ±1% 5W Through-hole weerstanden Axiaal Vlamvertragende coating, pulsbestendig, veiligheid Draadgewonden
Categorie
Samenstelling
Fabr.
Functies
Vlamvertragende coating, pulsbestendig, veiligheid
Serie
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Verpakking
Cut Tape (CT)
Tape & Box (TB)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 275°C
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Weerstand
Apparaatpakket leverancier
Axiaal
Tolerantie
Grootte / afmetingen
0,295" dia x 1,024" L (7,50mm x 26,00mm)