PTS060301B100RP100
Productnummer DigiKey
PTS0603100TR-ND - Tape & Reel (TR)
PTS0603100CT-ND - Cut Tape (CT)
PTS0603100DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PTS060301B100RP100
Beschrijving
SENSOR RTD 100OHM 0.3% 0603
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 Ohms RTD (Resistance Temperature Detector - weerstand-/temperatuurdetector) Platina (Pt) ±0,3% 3850ppm/°C 0603 (1608 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PTS060301B100RP100 Modellen
Categorie
RTD-materiaal
Platina (Pt)
Fabrikant
Vishay
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Serie
Aansluiting
SMD (SMT) lippen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Temperatuurcoëfficiënt
3850ppm/°C
Status onderdeel
Actief
Stroom
500 µA
Weerstand bij 0 °C
100 Ohms
Type montage
Opbouwmontage
Weerstandtolerantie
±0,3%