PTS060301B100RPU00 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Vishay
Op voorraad: 22.653
Gegevensblad
RTD (Resistance Temperature Detector - weerstand-/temperatuurdetector) Platina (Pt) 3850ppm/°C 0603 (1608 metrisch)
PTS_0603
Resistors: Hands on Electronic Simulation of an Optimized Linear Output Temperature Sensing Circuit
PTS060301B100RPU00
Productnummer DigiKey
PTS060301B100RPU00-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PTS060301B100RPU00
Beschrijving
SENSOR RTD 100OHM 0.3% 0603
Gedetailleerde beschrijving
RTD (Resistance Temperature Detector - weerstand-/temperatuurdetector) Platina (Pt) ±0,3% 3850ppm/°C 0603 (1608 metrisch)
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PTS060301B100RPU00 Modellen
Categorie
RTD-materiaal
Platina (Pt)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Verpakking
Box
Temperatuurcoëfficiënt
3850ppm/°C
Stroom
0.5 mA
Weerstand bij 0 °C
100 Ohms
Type montage
Opbouwmontage
Weerstandtolerantie
±0,3%