PTS0603M2B100RP100
Productnummer DigiKey
749-PTS0603M2B100RP100TR-ND - Tape & Reel (TR)
749-PTS0603M2B100RP100CT-ND - Cut Tape (CT)
749-PTS0603M2B100RP100DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PTS0603M2B100RP100
Beschrijving
SENSOR RTD 100OHM 0603
Gedetailleerde beschrijving
RTD (Resistance Temperature Detector - weerstand-/temperatuurdetector) Platina (Pt) 3850ppm/°C 0603 (1608 metrisch)
EDA/CAD-modellen
PTS0603M2B100RP100 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C
Temperatuurcoëfficiënt
3850ppm/°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom
0.5 mA
Opbouwmontage
Weerstand bij 0 °C
100 Ohms
Soort
Automotive
Weerstandtolerantie
±0,6%