PTS0805M1B100RP100
Productnummer DigiKey
749-1057-2-ND - Tape & Reel (TR)
749-1057-1-ND - Cut Tape (CT)
749-1057-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PTS0805M1B100RP100
Beschrijving
SENSOR RTD 100OHM 0805
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 Ohms RTD (Resistance Temperature Detector - weerstand-/temperatuurdetector) Platina (Pt) 3850ppm/°C 0805 (2012 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PTS0805M1B100RP100 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C
Fabrikant
Vishay
Aansluiting
SMD (SMT) lippen
Serie
Temperatuurcoëfficiënt
3850ppm/°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom
1 mA
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Weerstand bij 0 °C
100 Ohms