PTS1206M1B500RP100
Productnummer DigiKey
749-1059-2-ND - Tape & Reel (TR)
749-1059-1-ND - Cut Tape (CT)
749-1059-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PTS1206M1B500RP100
Beschrijving
SENSOR RTD 500OHM 1206
Gedetailleerde beschrijving
500 Ohms RTD (Resistance Temperature Detector - weerstand-/temperatuurdetector) Platina (Pt) 3850ppm/°C 1206 (3216 metrisch)
EDA/CAD-modellen
PTS1206M1B500RP100 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C
Temperatuurcoëfficiënt
3850ppm/°C
Stroom
400 µA
Opbouwmontage
Weerstand bij 0 °C
500 Ohms