CMD17-21VGC/TR8
Productnummer DigiKey
L62405TR-ND - Tape & Reel (TR)
L62405CT-ND - Cut Tape (CT)
L62405DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CMD17-21VGC/TR8
Beschrijving
LED GREEN CLEAR 0805 SMD
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Groen Led-indicatie - Discreet 2,1V 0805 (2012 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CMD17-21VGC/TR8 Modellen
Categorie
Grootte lens
1,40mm x 1,25mm
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
2,1V
Serie
Stroom - test
20mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kijkhoek
140°
Status onderdeel
Actief
Type montage
Kleur
Golflengte - piek
570nm
Configuratie
Standard
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch)
Kleur lens
Kleurloos
Apparaatpakket leverancier
Transparrantie lens
Helder
Grootte / afmetingen
2,00mm L x 1,25mm B
Millicandela-waarde
Hoogte (max.)
1,20mm