BYC20X-600PQ
Productnummer DigiKey
BYC20X-600PQ-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BYC20X-600PQ
Beschrijving
DIODE STANDARD 600V 20A TO220FP
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 600 V 20A Through-hole TO-220FP
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Inverse hersteltijd (trr)
35 ns
Verpakking
Buis
Stroom - sper lekkage bij Vr
10 µA @ 600 V
Status onderdeel
Actief
Type montage
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
600 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220FP
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
20A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
175°C (max.)
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
2.5 V @ 20 A