HBC1694A is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Winchester Interconnect
Op voorraad: 0
Similar
Cinch Connectivity Solutions
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
Cinch Connectivity Solutions
Op voorraad: 896
Gegevensblad
BNC, HD Connector Stekker, pen mannetje 75Ohm Vrijhangend (in-lijn) Krimpen
HBC1694A
Productnummer DigiKey
991-1012-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HBC1694A
Beschrijving
CONN HDBNC PLUG STR 75 OHM CRIMP
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Aantal poorten
1
Fabr.
Kleur behuizing
Zwart
Serie
Bescherming tegen binnendringen
Weerbestendig
Verpakking
Bulk
Materiaal middencontact
Messing
Status onderdeel
Actief
Inclusief
3 st. - 1 connector, 1 contact, 1 eindhuls
Stijl connector
Materiaal behuizing
Messing
Type aansluiting
Stekker, pen mannetje
Afwerking behuizing
Zwart nikkel
Contactklemmen
Krimpen
Beplating middencontact
Goud
Afsluiter afscherming
Krimpen
Diëlektrisch materiaal
Polytetrafluorethyleen (PTFE)
Impedantie
75Ohm
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 200°C
Type montage
Vrijhangend (in-lijn)
Nominale spanning
500 V
Kabelgroep
Belden 1694A
Mating cycli
500
Type bevestiging
Bajonetsluiting
Invoegingsverlies
0,2dB
Frequentie - max.
1 GHz