C3M0015065D
Productnummer DigiKey
1697-C3M0015065D-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
C3M0015065D
Beschrijving
SICFET N-CH 650V 120A TO247-3
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 650 V 120 A (Tc) 416W (Tc) Through-hole TO-247-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
C3M0015065D Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,6V @ 15,5mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
188 nC @ 15 V
Serie
Vgs (max.)
+15V, -4V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
5011 pF @ 400 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
416W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
650 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
15V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
21mOhm @ 55,8A, 15V