CAB3R5M12DM4 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Infineon Technologies
Op voorraad: 2
Gegevensblad
Similar
onsemi
Op voorraad: 126
Gegevensblad
MOSFET's - Arrays 1200V (1,2kV) 383A (Tc) 980W (Tc) Chassismontage
CAB3R5M12DM4
Productnummer DigiKey
1697-CAB3R5M12DM4-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CAB3R5M12DM4
Beschrijving
SIC MODULE
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
4,6mOhm @ 311A, 15V
Vgs(th) (max.) bij Id
3,6V @ 81mA
Verpakking
Box
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
1044nC @ 15V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
29000pF @ 800V
Technologie
Siliciumcarbide (SiC)
Vermogen - max.
980W (Tc)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200V (1,2kV)
Type montage
Chassismontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
383A (Tc)